Asystent w dziale administracji

Scroll to content

Alektum sp z o.o. poszukuje aktualnie pracownika, który wesprze swoją pracą dział administracji. Na stanowisku będziesz czuć się dobrze, jeżeli jesteś komunikatywny/-a, lubisz pracę zespołową i – przede wszystkim – jesteś dobrze zorganizowany i dokładny!

PRACA

Praca na stanowisku Asystenta działu administracji polega na pracy w dziale administracji, który zajmuje się obsługą, produkcją i dystrybucją korespondencji masowej, a także wsparciem organizacyjno-administracyjnym pozostałych działów.

Zakres zadań na stanowisku obejmuje między innymi:

  • zarządzanie produkcją i wysyłką korespondencji masowej,
  • obsługę i zaopatrzenie urządzeń biurowych,
  • wsparcie działu w realizacji zadań dotyczących obróbki wstępnej dokumentacji i aktualizacji danych,
  • realizacje zadań zleconych.

KOGO CHCEMY ZATRUDNIĆ?

Poszukujemy osoby gotowej do rozpoczęcia pracy od zaraz. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, ale stawiamy na dobrze rozwinięty zmysł organizacji pracy własnej oraz chęć nauki, dokładność i skrupulatność w wykonywanych zadaniach.

Aby odnieść sukces w tej roli, uważamy, że Ci, którzy starają się o pracę, powinni być komunikatywni, pracować w sposób systematyczny oraz w swoim sposobie pracy powinni być zorientowani na osiągnięcie wyznaczonych celów działowych. Ponieważ będziesz pracować w zespole, ważne jest, abyś był częścią zespołu z dobrymi zdolnościami współpracy.

Idealny kandydat to też taki, który posiada znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym oraz dobrą znajomość MsExcel.

Co mamy do zaproponowania?

  • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu administracji.
  • Nasza siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Będziesz pracować w estetycznych i otwartych przestrzeniach biurowych.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Finansowane zajęcia z języka angielskiego.
  • Weekendy wolne od pracy.
  • Opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty sportowej.

  Zapraszamy do składania CV!

A może znasz kogoś, kto dobrze pasowałby na to stanowisko? Daj im znać!

Alektum Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 30
50-264 Wrocław Wskazówki dojazdu info@alektumgroup.pl 71 722 68 88 Przeglądaj stronę

Miejsce pracy i kultura

Jesteśmy rodzinną firmą z wartościami, która działa w międzynarodowym i ekspansywnym środowisku. Przyczyniamy się do korzyści społeczeństwa, usprawniając działalność naszych klientów. Nasza kultura korporacyjna stale się rozwija, a cechuje ją radość, wspólnota i bezpieczeństwo.

Alektum Group w prosty i elastyczny sposób dostarcza wysokiej jakości, zoptymalizowane rozwiązania. Długotrwale współpracujemy z partnerami biznesowymi w całej Europie. Jesteśmy otwarci i skupiamy się na relacjach z klientem.

Teamtailor

System śledzenia osoby ubiegającej się o pracę przez platformę Teamtailor