Specjalista ds. windykacji w dziale egzekucyjnym

Scroll to content

Alektum Group poszukuje aktualnie pracowników, którzy będą obsługiwać proces egzekucyjny o charakterze masowym. Na stanowisku będziesz czuć się dobrze, jeżeli jesteś komunikatywny/-a, lubisz pracę zespołową i – przede wszystkim – jesteś dobrze zorganizowany i dokładny!

PRACA

Praca na stanowisku Specjalista ds. windykacji w dziale egzekucyjnym związana będzie z postępowaniem egzekucyjnym. Twoim głównym zadaniem będzie monitoring spraw ale również bieżąca komunikacja z kancelariami komorniczymi.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU OBEJMUJE

  • Monitoring spraw na etapie postępowania egzekucyjnego,
  • Komunikacja z kancelariami komorniczymi,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej od komorników,
  • Przygotowanie pism w toku egzekucji,
  • Dbałość o terminowość podejmowanych działań,
  • Rejestracja czynności w systemach,
  • Współpraca z pozostałymi zespołami operacyjnymi.

OCZEKIWANIA

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie prawnicze mile widziane,
  • Znajomość przepisów z zakresu postępowania egzekucyjnego oraz umiejętność ich stosowania,
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego,
  • Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Samodzielność, rzetelność,
  • Znajomość praktyczna programu EXCEL będzie dodatkowym atutem.

CO MAMY DO ZAPROPONOWANIA?

  • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie,
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie mentora w trakcie okresu wdrożenia do pracy,
  • Nasza siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Będziesz pracować w estetycznych i otwartych przestrzeniach biurowych,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy miedzy 7.00 a 9.00,
  • Weekendy wolne od pracy,
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, możliwość ubezpieczenia grupowego, pakiet opieki medycznej, darmowe zajęcia z języka angielskiego).

Zapraszamy do składania CV!

A może znasz kogoś, kto dobrze pasowałby na to stanowisko? Daj im znać!

Alektum Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 30
50-264 Wrocław Wskazówki dojazdu info@alektumgroup.pl 71 722 68 88 Przeglądaj stronę

Miejsce pracy i kultura

Jesteśmy rodzinną firmą z wartościami, która działa w międzynarodowym i ekspansywnym środowisku. Przyczyniamy się do korzyści społeczeństwa, usprawniając działalność naszych klientów. Nasza kultura korporacyjna stale się rozwija, a cechuje ją radość, wspólnota i bezpieczeństwo.

Alektum Group w prosty i elastyczny sposób dostarcza wysokiej jakości, zoptymalizowane rozwiązania. Długotrwale współpracujemy z partnerami biznesowymi w całej Europie. Jesteśmy otwarci i skupiamy się na relacjach z klientem.

Teamtailor

System śledzenia osoby ubiegającej się o pracę przez platformę Teamtailor