Windykator terenowy / Specjalista ds.windykacji terenowej REGION PÓŁNOCNY

Scroll to content

W związku z dynamicznym rozwojem spółki Alektum Group, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Windykator terenowy / Specjalista ds.windykacji terenowej

REGION

Region prowadzonych działań: WOJ.KUJAWSKO-POMORSKIE, WOJ.POMORSKIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wizyty terenowe związane z windykacją należności klienta biznesowego,
  • Negocjacje spłaty zadłużenia,
  • Raportowanie z czynności,
  • Prowadzenie dokumentacji fotograficznej,
  • Ścisła współpraca z zespołami operacyjnymi.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata ,
  • Indywidualne podejście do spraw,
  • Samodzielność, terminowość,
  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Kultura osobista,
  • Rozwinięte zdolności negocjacyjne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B

FORMA ZATRUDNIENIA

  • Umowa o pracę, B2B,
  • Pełny etat.

OFERUJEMY

  • Indywidualne podejście w procesie rekrutacji i uzgodnienia ostatecznych ram współpracy,
  • Elastyczne godziny pracy oraz samodzielność w działaniu,
  • Długofalową współpracę,
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, możliwość ubezpieczenia grupowego, pakiet opieki medycznej,  darmowe indywidualne zajęcia z języka angielskiego).

Zachęcamy do przesyłania aplikacji!

A może znasz kogoś, kto dobrze pasowałby na to stanowisko? Daj im znać!

Alektum Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 30
50-264 Wrocław Wskazówki dojazdu info@alektumgroup.pl 71 722 68 88 Przeglądaj stronę

Miejsce pracy i kultura

Jesteśmy rodzinną firmą z wartościami, która działa w międzynarodowym i ekspansywnym środowisku. Przyczyniamy się do korzyści społeczeństwa, usprawniając działalność naszych klientów. Nasza kultura korporacyjna stale się rozwija, a cechuje ją radość, wspólnota i bezpieczeństwo.

Alektum Group w prosty i elastyczny sposób dostarcza wysokiej jakości, zoptymalizowane rozwiązania. Długotrwale współpracujemy z partnerami biznesowymi w całej Europie. Jesteśmy otwarci i skupiamy się na relacjach z klientem.

Teamtailor

System śledzenia osoby ubiegającej się o pracę przez platformę Teamtailor