Specjalista ds. prawnych i compliance

Scroll to content

Alektum Group poszukuje aktualnie pracownika, który będzie bezpośrednio współpracować z Legal & Compliance Managerem w zakresie tworzenia spójnych, jednolitych procedur i merytorycznego wsparcia spółki w kwestiach prawnych, operacyjnych i procesowych.
Na stanowisku będziesz czuć się dobrze, jeżeli płynnie posługujesz się językiem angielskim, potrafisz pracować samodzielnie jak i w zespole, jesteś dobrze zorganizowany i chcesz się rozwijać!

Zakres obowiązków;

  • Merytoryczne wsparcie spółki i jej pracowników w kwestiach prawnych, procesowych, organizacyjnych,
  • Tworzenie i opiniowanie dokumentacji prawnej,
  • Wsparcie we wdrażaniu zmian w Spółce,
  • Zarządzanie dokumentacją spółki,
  • Pomoc w tworzeniu regulacji i procedur wewnętrznych,
  • Wsparcie w zakresie weryfikacji fraud,
  • Kontakt z organami państwowymi,
  • Wsparcie w zakresie RODO i AML,
  • Wsparcie w systemie zarządzania ryzykiem w organizacji,
  • Odpowiedzi na reklamacje,
  • Raportowanie.

Oczekiwania od kandydata;

  • Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie prawnicze,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie prowadzenia procesów sądowych i egzekucyjnych,
  • Dobra znajomość prawa cywilnego, kodeksu spółek handlowych, procedury karnej,
  • Dobra znajomość przepisów RODO, AML,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej spółki, umów, opinii, pism procesowych,
  • Doświadczenie w analizie i zarządzaniu ryzykiem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość na zmiany i chęć ciągłego rozwoju,
  • Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach,
  • Wysoki poziom kultury osobistej i komunikatywność.

Oferujemy

  • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie,
  • Długofalową współpracę,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy do wyboru pomiędzy 7.00 a 9.00,
  • Udział w rozwojowych projektach w Polsce i za granicą,
  • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansa rozwoju kompetencyjnego,
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, możliwość ubezpieczenia grupowego, pakiet opieki medycznej, darmowe indywidualne zajęcia z języka angielskiego).

     Zachęcamy do przesłania aplikacji!

A może znasz kogoś, kto dobrze pasowałby na to stanowisko? Daj im znać!

Alektum Sp. z o.o.

Jana Kilińskiego 30
50-264 Wrocław Wskazówki dojazdu info@alektumgroup.pl 71 722 68 88 Przeglądaj stronę

Miejsce pracy i kultura

Jesteśmy rodzinną firmą z wartościami, która działa w międzynarodowym i ekspansywnym środowisku. Przyczyniamy się do korzyści społeczeństwa, usprawniając działalność naszych klientów. Nasza kultura korporacyjna stale się rozwija, a cechuje ją radość, wspólnota i bezpieczeństwo.

Alektum Group w prosty i elastyczny sposób dostarcza wysokiej jakości, zoptymalizowane rozwiązania. Długotrwale współpracujemy z partnerami biznesowymi w całej Europie. Jesteśmy otwarci i skupiamy się na relacjach z klientem.

Teamtailor

System śledzenia osoby ubiegającej się o pracę przez platformę Teamtailor